REIKI – energia życia

Człowiek w życiu ma wiele narzędzi wokół siebie, których nie zauważa. Zupełnie nie docenia, czasem wypiera ich istnienie lub po prostu nie rozumie. Łatwiej mu myśleć, że los jest nieprzychylny, że ludzie wokół są nie tacy, jak być powinni. Najchętniej uważa, że życie dzieje się samo.

Tymczasem, to życie płynie bardzo precyzyjnie torem, który ustalamy sobie samodzielnie. Niestety bardzo często nieświadomie  

Jednym z narzędzi, które może nam pomóc, jest energia REIKI. 

Nawet nie zdajesz sobie sprawy z mocy i jej działania. Jesteś skłonny myśleć, że energia to coś ulotnego, nieprawdziwego. Trudno Ci zrozumieć zasady jej działania i poją jej moc, jej ciągłą dostępność. Ale zapewniam Cię, że jest jak internet – nie widać go, a jednak istnieje.

Właśnie ta energia jest z nami od początku naszego życia. I jak najwierniejszy towarzyszysz, jest z nami codziennie, do samego końca. Otacza nas, przenika. To dzięki niej żyjemy.

Zastanawiasz się, w czym możesz sobie pomóc? Co Ci to da? Jak? W jaki sposób?

Energię można ukierunkować. Zebrać w maleńkie ramy. Wprowadzić na odpowiedni tor i czerpać z niej. Energia jest jak ogromny ocean, z którego korzystamy wszyscy po równo. W jednakowej mierze, jak słońce które świeci dla nas wszystkich. Pozwala poprowadzić ją, jak własne strumień od niezmierzonego oceanu i jak osobisty promień tego życiodajnego słońca.

To właśnie energia REIKI!

Zasada jej działania jest bardzo prosta. Mistrz REIKI potrafi ją ukierunkować.
Może być przeznaczona:
– dla wzmocnienia własnego ciała,
– dla wzmocnienia duszy,
– może pomóc w rozwiązywaniu naszych problemów,
– pomóc w zabezpieczeniu nas i ochronie przed światem.

Może wszystko równocześnie.

Dla REIKI nie ma barier, nie ma ograniczeń miejsca, odległości. Ona jest nieograniczona i niemierzalna. Wykorzystujemy ją podczas osobistych spotkań w czasie zabiegów. Ale również do pracy na odległość.

Co nas powstrzymuje? Nic, bo przecież energia płynie wszędzie.

Mistrz REIKI nadaje jej tylko kierunek. Wzmacnia jej przepływ. Odnajduje drogę do osoby potrzebującej i poprzez swoje możliwości otwiera tę osobę na przyjęcie uzdrawiającej energii.

KATEGORIE ARTYKUŁÓW

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *